Catalog number 51277336
Artikelnummer 51277336
Tillverkare Herth+Buss Elparts 
ΕΑΝ-nummer 4026736452698
381 krinklusive moms
304,80 krutan moms
För tillverkare BMW
För tillverkare Mercedes-Benz
För tillverkare VAG
Antal stickkontakter 4 -polig
Kabellängd 175 mm
Kabelarea från 1,5 mm²
Kabelarea till 2,5 mm²
Tilläggsartikel/tilläggsinformation med flatstiftshylsblock
Tilläggsartikel/tilläggsinformation med packningar
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 med ledning
Material ledningsisolering Silikon
Temperaturområde från −25 °C
Temperaturområde till +140 °C
För OE-nr 7.02851.20.0
För OE-nr 7.02851.20.8
För OE-nr 7.00294.17.0
För OE-nr 7.22810.60.0
För OE-nr 11517586925
För OE-nr 11517586924
För OE-nr 11517563183
För OE-nr 11517546994
För OE-nr 11517545201
För OE-nr 11517521584
För OE-nr A 414 470 12 94
SVHC Inga SVHC-substanser tillhanda!

OEM-nummer Original Equipment Manufacturer