Catalog number EL811050, 811.050 ELRING
Artikelnummer 811.050
Tillverkare ELRING 
ΕΑΝ-nummer 4041248757598
1 257 krinklusive moms
1 005,60 krutan moms
Width 10,50
Height 5,00
Length 36,50
Weight 0,405000 kg
Tilläggsartikel/tilläggsinformation med packningar
För lastare med OE-nummer 144101112R
För lastare med OE-nummer 144103495R
För lastare med OE-nummer 144105312R
För lastare med OE-nummer 144115133R
För lastare med OE-nummer 144115978R
För lastare med OE-nummer 144119411R
För lastare med OE-nummer 4423135
För lastare med OE-nummer 4423136
För lastare med OE-nummer 821942-0001
För lastare med OE-nummer 821942-0002
För lastare med OE-nummer 821942-0003
För lastare med OE-nummer 821942-0004
För lastare med OE-nummer 95517954
För lastare med OE-nummer 95517955
För lastare med OE-nummer 95521395
För lastare med OE-nummer 95521396
För lastare med OE-nummer 95523925
För lastare med OE-nummer 95523926
För lastare med OE-nummer 95523929
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 med skruvar

OEM-nummer Original Equipment Manufacturer