Catalog number EL927570, 927.570 ELRING
Artikelnummer 927.570
Tillverkare ELRING 
ΕΑΝ-nummer 4041248802724
802 krinklusive moms
641,60 krutan moms
Width 16,30
Height 4,20
Length 16,40
Weight 0,234000 kg
Tilläggsartikel/tilläggsinformation med packningar
För lastare med OE-nummer 12598713
För lastare med OE-nummer 12618667
För lastare med OE-nummer 12629924
För lastare med OE-nummer 12637179
För lastare med OE-nummer 12643932
För lastare med OE-nummer 12652494
För lastare med OE-nummer 12658317
För lastare med OE-nummer 48 05 045
För lastare med OE-nummer 48 11 580
För lastare med OE-nummer 48 14 279
För lastare med OE-nummer 5304970-0059
För lastare med OE-nummer 5304988-0184
För lastare med OE-nummer 5304988-0200
För lastare med OE-nummer 5308988-0059
För lastare med OE-nummer 8 60 224
För lastare med OE-nummer 8 60 262
För lastare med OE-nummer 8 60 471
För lastare med OE-nummer 95519819
För lastare med OE-nummer 95519832
Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 med skruvar
Varutariffnummer 8 484 900 000